Teiwas Rotating Header Image

Valstybės Pagrindas » Pasaulėžiūra »

Vyčio ir dvasininko priesakai

Vyčio priesakai

Būk ištikimas Kraujui ir Žemei. Tavo Kraujyje – Rasės jėga, tavo Žemėje – Protėvių palaikai.

Būk drąsus ir išdidus. Tas kas nugali savo baimę, tas kas neatsitraukia prieš Jėgą, ir yra tikras Didvyris.

Gerbk Tiesą, pagal kurią gyveno tavo Protėviai. Sek Senųjų Dievų keliais, nes kažkada jie buvo tavo Kraujo žmonėmis ir herojiškais žygiais įgavo Nemirtingumą.

Būk ištikimas savo Broliams pagal Kraują. Tikroji ištikimybė pažįstama tik mūšyje. Brolių ratas vertas daugiatūkstantinių svetimšalių armijų.

Būk ištikimas mylimajai. Tas, kurio nemylėjo moteris, nevertas patekti į Didvyrių Ramovę.

Būk garbingas. Melas vertas tautų, per daug silpnų, kad įrodyti teisę gyventi atvirame mūšyje.

Būk teisingas. Elkis su kitais tik taip, kaip jie to užsitarnauja.

Būk išmintingas. Nepriimk už tiesą melagingų tiesų, bet pažink pasaulį savo protu.

Nesitaikstyk su blogiu, kitaip, blogis paliktas nenubaustas dauginasi, o kaltė guli ant to, kuris paliko jį nenubaustą.

Neik ant Visuomenės pavadėlio. Minia gali tave išauklėti tik Vergu. Veržkis ištrūkti už jos ribų ten, kur valdo nenugalimos Gamtos Jėgos.

Visada atsimink, kad silpnas – bijo kovos, stiprus veržiasi į ją, o didis randa joje savo laimę.

 Dvasininko priesakai

Gerbkite savo tėvus ir išlaikykite juos senatvėje. Kaip jūs rūpinsitės jais, taip apie jus galvos ir rūpinsis jumis jūsų vaikai.

Išsaugokite savo Protėvių Giminės atmintį ir jūsų palikuonys lygiai taip pat atmins jus…

Ginkite senus ir mažus, tėvus ir motinas, sūnus ir dukteris, nes tai Giminė jūsų, išmintis ir šviesa tautų mūsų…

Išauginkite savo atžalose meilę Šventai Rasės žemei, kad nesiveržtų jie prie užjūrių stebuklų, o galėtų patys kurti stebuklą labiau puikų ir stebuklingą, savo Šventos žemės garbei..

Netverkite stebuklų savo naudai, o kurkite stebuklus savo Giminės ir Dangiškosios Giminės gerovei…

Padėkite artimam jo bėdoje, nes ateis bėda pas jus, padės jums jūsų artimieji…

Veikite gerus darbus, savo Giminės ir Protėvių garbei, ir pasirūpinkite savo Šviesių Dievų palankumu..

Padėkite visomis jėgomis statyti Šventoves, saugokite Dievišką Išmintį, Senovės Išmintį..

Plaukite savo rankas po savo darbų, nes tas kas savo rankų neplauna praranda Dieviškąją jėgą..

Nežeminkite kitų žmonių savigarbos ir tenebus pažeminta jūsų savigarba..

Netverkite bėdų kitų tikėjimų žmonėms, nes Dievas-Kūrėjas vienas virš Visų žemių ..ir virš visų Pasaulių..

Nepardavinėkite jūs, žemių savų už auksą ir sidabrą, nes prakeikimą jūs sau prisišauksite.. ir nebus atleidimo jums visas dienas be pabaigos..

Ginkite jūs Žemę savo ir nugalėkite tiesos ginklu visus savo Rasės priešus..

Neįtikinėkite jūs tų žmonių, kas nenori jūsų klausyti ir girdėti žodžių jūsų..

Kas pabėgs iš žemės savo pas svetimus, lengvos duonos ieškodamas, tas savo Giminės atskalūnas, tenebus jam jo Giminės atleidimo, nes nusisuks Dievai nuo jo..

Nesidžiaukite nelaime svetima, nes tas kas svetima nelaime džiaugiasi, tas nelaimę sau prisišaukia..

Nepiktžodžiaukite ir nesijuokite iš tų, kurie jus myli, o atsakykite meile į meilę ir užsitikrinsite savų Dievų palaikymą..

 

Apibendrino rasų bendruomenė

(1301)

6 komentarai

 1. arturas parašė:

  –>Neimkite į žmonas, brolis – sesers savo,o sūnus – motinos savo, nes Dievus užrūstinsite<–

  Kas tie dievai? Kaip tai paaiskintumete ne religingam zmogui?

  1. Sarmatas parašė:

   Viskas priklauso nuo žmogaus suvokimo lygmens. Ar padės, pvz., nereligingam miesčioniui pasakymas, kad tokie veiksmai (Neimkite į žmonas, brolis – sesers savo,o sūnus – motinos savo) tiesiogiai veda į giminės (žmonijos) sunaikinimą? Tokiam žmogui bus dzin, nes jis dažnaiusiai galvoja tik apie save. Dažniausiai tokie žmonės tiesiog įsitikinę, kad jų būtis prasideda gimus ir baigiasi mirus, kaip sakoma, žmogus yra vienkartinis. Ir tokiam visiškai neįdomu, kas bus po 100 ar 1000 metų, kokie bus jo palikuonys.
   Paaiškinti tokius dalykus žmogui yra ne kelių minučių darbas. Jei žmogus nori suprasti, kas yra „tie dievai“, reikia pasigilinti į vedinių žinių šaltinius.
   Dievo samprata tikėjime ir įvairiose religijose skiriasi. Vedose dievai – tai atitinkamą dvasinį išsivystymo lygmenį pasiekę asmenys, valdantys tam tikrais turtais: paraleliniu pasauliu, kokia nors stichija ir t.t., globojantys kažkokias tautas, miestus, verslą, gamtos reiškinius. Dievai būna kelių „rūšių“.
   Katalikai dievą supranta kitaip. Manyčiau, kad Dievą galima būtų suvokti kaip Visumą, iš ko išplaukia, kad kiekvienas iš mūsų, taip pat mus supantis pasaulis su viskuo ir yra Dievas. Taigi, žmogus, kaip ir akmuo, medis, automobilis yra Dievo dalimi. Analogija žmogaus kūnui – visas kūną galima būtų prilyginti Dievui, o, kokią nors mažą dalelytę (pvz., nago molekulę) – žmogui.

 2. arturas parašė:

  „Nenutraukite Šeimos Sąjungos ryšių, Dievų pašventintų, nes prieš Dievą-Kūrėją Vienintelį eisite ir laimę savo prarasite..“

  Li gi siol maciau tik sventikus sventinancius dievu vardu.Kas jiems tokia teise dave-nezinau.Sita fraze tai tik zmoniu valdymas per baime.Nejau negalima negasdinant zmoniu kazkaip viska sutvarkyti?

  1. Sarmatas parašė:

   Stengiamasi kalbėti ta kalba, kurią suprastų eilinis miesčionis. Ar įmanoma, pvz., eiliniam statistiniam pirmokui išaiškinti aukštosios matematikos subtilybes? Ne, nes pirmokui, kad šis suvoktu, reikia gauti kitų žinių. Tas pats ir su šiais priesakais. Norint išaiaiškinti šio draudimo prasmę, esmę, pasekmes, reikia daug laiko praleisti, semiantis žinių ir patirties. Žmogui gyvenimo neužteks pačiam tai patirti. Kai mama vaikui sako, užsidėk kepurę, nes gali peršalti ar perkaisti, tai vaikas dažnai bando purkštauti ir maištauti. Bet kai kelis kartus nusvyla, tuomet jam tampa aišku, kodėl reikia kepurę nešioti kaitinant saulei.
   Priesakuose žodis „pašventintų“ turi kitokią prasmę, nei dauguma įpratę girdėti. Pašventinimą reikia suvokti kaip pagalbą, papildomos energijos suteikimą geriausiam rezultatui pasiekti. O toliau viskas priklauso nuo pačių sutuoktinių – tai jų pasirinkimas, jų atsakomybė. O mūsuose įprasta atsakomybę už savo veiksmus permesti kažkam kitam. Taigi, šie „gasdinimai“ gali įtakoti tik atitinkamo dvasinio lygmens asmenius. Kitiems gi tokie „gasdinimai’ nemotais.

 3. Egidijus parašė:

  Arturai,sitie dievai,tiksliau dievaiciai jie didziosios dvasios,vyriausio igalintos saugot,pasauli.
  Zdz dar galma suprast paprasciau,eisi pries gamta,pries darna uzrustinsi gamta,ir gausi isigimelius,ligotus,neisivisciusius,ir pan del kraujomaisos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *