Teiwas Rotating Header Image

Valstybės Pagrindas » Žemės nuoSavybė »

Lietuvos žemei reikia savanorių: laiškas draugams ir visiems, kam brangi LIETUVA

‘‘ Mano brangieji, ­o ‘‘tai gražiai gražiai mane augino laukas, pieva, kelias,upė. Tai gražiai  gražiai už rankos vedė vasaros diena ilga..“ – tai daina, kurios negaliu sudainuoti iki galo, nes ašaros užspaudžia stygas. Aš- lietuvaitė, Lietuvos Respublikos pilietė, jaučiu meilę, pareigą ir atsakomybę. Tad ypatingų švenčių Lietuvai metu,iš 1000-ių jos problemų, bent vienai jų reikia užkirsti kelią.

V I L T I N G A I  noriu    padėkoti,  atsiprašyti   ir   paprašyti.

  Sutinku žmonių ir  daug šalių matau,  nemažai ne tik klausau, bet  suvokiu, jog privalau išmokti išgirsti net  ir tyloje.  Pritariu, jog nelengva ir dažnai ŽMONIŠKAI net  nesuprantama, kas vyksta su pasauliu, bet  nėra kelio į taiką, nes taika yra kelias – gilu ir dar kartą – g i l u .  Suprantu, jog ŽMOGUJE  tiek žmoniški tiek žmogiški instinktai verda, nesvarbu kokias aukščiausias technologijas išvystytųme. Prigimtis lieka. Žemė gimta šaukia. Kelionės iš gyvenimo į gyvenimą, iš pasaulio į pasaulį, iš žemės į žemę, iš erdvės į erdvę persipina laiku.

…  AČIŪ Aukščiausiam, jog, mano brangūs broliai lietuviai ir sesės lietuvaitės, gyvenate su manimi būtent šiuo LAIKU. Kvėpuojate ta pačia kalba, dainuojate tais pačiais laukais, stengiatės puoselėti lietuviškumą ir tradiciją, kur tik begyventųmėte. Bandote stotis, kai sumina į purvą, mokotės eiti nelipant galvomis, stengiatės nekartoti klaidų, kad ir kokia prigimtis verstų. Kaip toj dainoj – KIEKVIENAM SAVO.

….  ATSIPRAŠAU, jei mano  LAISVĖ  pakirto jūsų  LAISVĖS kojas, akis, širdį ar sielą, bet  paprasta gyvenimo tiesa: neįmanoma  gyventi Žemėje ir nebūti žmogišku žmogumi, žmonišku įmanoma, bet  neatvirščiai.

…. PRAŠAU artėjant  mūsų TAUTAI svarbioms datoms, jungtis prie didelio darbo. Buriu visus, kuriems svarbi Lietuva, Lietuvos ŽEMĖ, kalba, papročiai, ypatingai tuos, kuriuos pažįstu ir ranką spaudus esu, o jei nesu, dar labiau kviečiu.

    ŽEMĖS pardavimo tema internete aptarinėjama senokai, bet komericinės TV ir didieji dienraščiai turi svarbesnių UŽSAKYTŲ temų. Ną  ką ? Tuomet  belsiuosi į kiekvienas duris ir klausiu: ar žinai?  FAKTAS: įstojus į ES, mes įsipareigojome parduoti savo žemę, bet kuriam ES piliečiui. Jau supirkta (nelegaliai) 6-adalis Lietuvos. Legaliai pajudės po 2014 gegužės 1d. FAKTAS: danų kiaulidės, vokiečių chemikalų saugyklos, vėjo jėgainės ir kit.-jau čia. Faktas : per 20 nepriklausomybės metų organizuoti daugiau nei 20 referendumų ir niekaip nesurinkta 300 tūkst. parašų (daugiausia buvo surinkta 270 tūkst.). Faktas: nei viena imperija žmonijos istorijoje neišliko iki šių dienų. Išnykusių tautų jau sąrašai ir jų naikinimas GLOBALIU mastu net finansuojamas. Daugiau NEBEĮRODINĖJU.

Tad mažas žemės lopinėli, šiandien prašau  ne prieš tankus su manimi eiti, ne į mišką veltinius ir šautuvą pasiėmus, ne kramtyti pirštų laukiant mirties, ne į mitinguotojų būrį,kuris valdantiems šalį – neįdomūs, nes jie tik paprasti  piliečiai,jie lyderiams permaži žmonės. NE.

KVIEČIU į būrį pakovoti vieninteliu likusiu TEISINIU ginklu, rinkti parašus, sumušant 300 000 Lietuvos balsavimo teisę turinčių iniciatyvių piliečių skaičių, kuriuo remiantis valstybės vadovybė skelbia REFERENDUMĄ, jog „Lietuvos žemė,vidaus vandenys ir miškai nuosavybės teise gali priklausyti tik Liet­uvos valstybei ir jos piliečiams“.

Antras referendumas dėl „aktyvių piliečių skaičiaus sumažinimo rengti referendumui“, kurio skaičiumi privalo būti 10 proc. nuo paskutinio balsavimo (2012 bavimo rezultatai: rinkimuose dalyvavo – 1370014 (52,93%), -1,3 mlj.) , vadinasi 130 tūkstančių, o ne 300 000.

I . žingsnis jau žengtas. Dokumentas dėl Referendumo būtinybės pasirašytas 10-ies Lietuvos piliečių: Algirdo Patacko,Žydrūno Savicko, Filomenos Taunytės, Arvydo Juozaičio, Romualdo Ozolo, Jono Vaitkaus, Prano Aleknavičiaus,Bronislavo Genzelio, Aloyzo Stasiulevičiaus,Pranciškaus Alfredo Šliužo ir užregistruotas rinkimų komisijoje.

II. žigsnis: IEŠKAU LIETUVOS piliečių, kurie tik ŽODŽIU – garbės žodžiu – nieko daugiau,prisiekia  paprastam darbui: parašų ir duomenų rinkimui, jų neklastojimui,nenaudojimui piktam. PRAŠAU atsiliepti visų drąsių siela ir žodžiu, sąžiningų sau ir žmonėms, atsakingų ne tik už save, darbščių Lietuvai. Jau šiandien prašau registruotis kaip LIETUVOS ŽEMĖS SAVANORIUI šiais adresais: eloniux@gmail.com ar romaskaulinis@gmail.com ar pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt, siunčiant: vardą pavardę, tel.numerį, el.paštą,iš kur esate.

III. žingsnis: Įregistravus rinkimų komisijoje parašų rinkimo datą (numatoma kovo 1d.), pasiėmus antspauduotus lapus iš štabinio miesto,reikės rinkti parašus ir šiuos duomenis:{vardas pavardė, asmens dokumento serijos numeris,  adresas ir parašas}. Per kaimynus, draugus, giminines, pažįstamus, kolegas, bendramokslius, na DIEVAŽI, juk tikrai įmanoma surinkti 10 ?  Ir net 100. Susiorganizavus mokykloje, organizacijoje, įmonėje, įstaigoje, bendruomenėje ir kelius 1000-ius. ARGI NE? LAIKAS parašų rinkimui skirtas – 3 mėnesiai – į m a n o m a.  JEI tu, kuris skaitai, man (mums) padėsi!

Skelbkite žinią visiems, jog TAUTA kalba ne tik per savo išrinktuosius TAUTOS TARYBOJE-SEIME, bet matant 141 (daugumos) apatiją ir suokalbį prieš 3 milijonus (beveik), privalo tarti: -ATSIKLAUSKITE VISŲ! Prašom skelbti referendumą! Tik tam reikia surinkti 300 tūkst.piliečių.

KVIEČIU, atsiliepkite kas su manimi ? O kaip mano draugai sako: – “Eloną arba myli arba nekenti, trečio kelio nėra :)„

O aš,gyva ar mirusi, su Tavimi ar be Tavęs, prisiekiu motinos ŽEME, pakovoti už LIETUVOS  ŽEMĘ, tikrą VALSTYBĖS nepriklausomybę, kalbos ir tradicijų tąsą, ir už žmonių, kurie tai perduoda, gyvybes. Tepadeda man Dievas.

Parengė: Elona Stasiūnaitė

(1104)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *