Teiwas Rotating Header Image

Kunigaikštystė » Karalystės Dabartis »

Milvydo Juškausko surinkti įrodymai apie LDK

M. Juškausko surinkti įrodymai nuotraukomis

Vaizdo įrašų srautas, kuriame M. Juškauskas pristato atitinkamus įrodymus.

M. Juškausko pasisakymai pateikiant įrodymus:

Atkurkime Karalystę

 

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sidabriniai taleriai

 

Visai informacijai šiame puslapyje teisės saugomos © Milvydas Juškauskas

(4785)

5 komentarai

 1. Daugminas parašė:

  Ar kausimės už Lietuvos karalystę
  Ge­di­mi­ną ir ki­tus di­džiuo­sius ku­ni­gaikš­čius iki Vy­tau­to tei­sė­tai ga­li­me lai­ky­ti ka­ra­liais. Lie­tu­vos ka­riš­kiai, teig­da­mi, jog dau­ge­lį me­tų val­do­vai bu­vo ne­pag­rįs­tai men­ki­na­mi, no­ri ap­gin­ti jų gar­bę. Svars­to­ma, ar Lie­tu­vos di­džių­jų ku­ni­gaikš­čių var­dais pa­va­din­tų ba­ta­lio­nų ne­per­va­din­ti ka­ra­lių var­dais.
  http://lzinios.lt/lzinios/Istorija/ar-kausimes-uz-lietuvos-karalyste/163814

 2. Ramas parašė:

  Gal pirmiausia reiktų pamąstyti už ką kovojama? Ar tai verta kovos? Kas tai yra karalius? Tai yra suverenus valdovas, kurio valdžia yra įteisinta aukščiausio dvasinio katalikybės lyderio, popiežiaus. Klausimas: ar Lietuvos valdovai iki 1385 m. laikė save suvereniais valdovais? Atsakymas: be jokios abejonės taip. Kaip jie save vadino? Tai jau antraeilis dalykas. Svarbiausia tai, kad jie nelaikė savęs pavaldžiais popiežiui ir todėl nematė reikalo gauti sankcijos iš jo savo valdžiai. Jie gi po Vaišvilko net nebuvo krikščionys. Tai apie kokią karalystę krikščioniška prasme prasme čia gali eiti kalba? Ar tai nėra kova su vėjo malūnais? Faktas tas, kad lietuviai valdovai jautėsi visiškai nepriklausomi, suverenai ir jų kaip pagonių valdžia buvo sankcionuojama būtent pagoniškosios dvasinės valdžios atstovų, kaip jie beūtų vadinami, didieji kriviai ar dar kap nors. O štai jų kolegos Europos suverenūs valdovai save vadino karaliais ir sankciją savo valdžiai gaudavo iš popiežių. Tai dar kartą pagalvoki: kam mims tas karaliaus, karalystės titulas, jei tai yra katalikiškosios Europos reikalas, kurios dalimi tuo metu Lietuva tikrai nebuvo.

 3. Daugminas parašė:

  XVI a. LDK monetos:
  http://www.lnm.lt/virtualios-parodos/ldk-numizmatika?task=view&id=154
  Trečiokas: LDK sidabrinė ir biloninė moneta, 3 grašių vertės, pradėta kaldinti 1546 m.:
  http://www.lnm.lt/fotos/virtualios_parodos/numizmatika/zodynas/16.jpg

 4. Mindaugas parašė:

  Gerinkime politikus, istorikus, policiją, kariuomenę, žinojimą.
  http://youtu.be/N9MsF6Q0F4E?list=UUyqq0OCy5insUCMUIJaBGJQ

  Milvydas Juškauskas, 2015-02-16, SURAŠYTA KAS PASAKYTA : Nuo 2015 m. birželio 8 d. iki liepos 13 d. Lietuvos Seimo rūmų pirmame aukšte vyks mūsų už savus pinigus surinktų 16-19 a. datuojamų žemėlapių ir nuo 5 a.pr.Kr. iki 19 a. datuojamų monetų paroda. Pusantro šimto žemėlapių ir keli šimtai monetų yra viso pasaulio gyventojams mažai žinomų dalykų įrodinėjimo priemonės, įrodančios pasaulinės reikšmės dalykus ypač svarbius dabartinių valstybių valdytojams.

  Todėl visų šalių veikėjams, o Lietuvos Respublikos prezidentams, LR Seimo nariams, LR ministrams siūlau iš anksto organizuoti mokslininkų, istorikų, žvalgybų, policijos, prokuratūros ir kt. veiksmus, kad minėtu laiku jie Jums pateiktų įrodymus ir paaiškinimus apie įrodymus dėl žemiau išvardintų dalykų. O Jūs apie įrodymus praneštumėte Jus išrinkusiems žmonėms. Kartoju – ne pakalbėtų, bet pateiktų įrodymus, ne mažesnio patikimumo nei teismams į bylas teikiami įrodymai, kad nei Eoropos lygiu, nei Pasauliniu lygiu jų nenuginčytų :

  1. Kodėl Europoje, Azijoje, Afrikoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Japonijoje, Indonezijoje, kitose įvairių jūrų salose daug dabar vadinama lietuviška kalba prasmingai suprantamų valstybių ir salų pavadinimų, kitų pavadinimų, vardų, pavardžių, veiksmažodžių ?

  2. Kokia Gediminaičių stulpų kilmė ir vaizduojamoji prasmė ?

  3. Kokia Dvigubų kryžių kilmė ir vaizduojamoji prasmė ?

  4. Kokia burbuliukų ant policijos komisarų kepurių kilmė ir vaizduojamoji prasmė ?

  5. Kodėl Kauno miesto, esančio dabar vadinamoje Turkijoje, gaminiai su pavaizduotais sparnuotais žmonėmis, kurių prasmė angelai – dabar naudojama Lietuvos policijos ženkluose medaliuose ?

  6. Koks daiktų su svastikomis plitimas Pasaulyje pagal jų datavimą – iš vietovės kurioje seniasiais datuoti daiktai su svastikomis į vietoves kuriose naujesni daiktai su svastikomis ?

  7. Ne kelintame amžiuje, bet prieš kiek metų ir iš kokios vietovės į dabar Lietuva vadinamą vietovę atvyko Palemonu vadinamas asmuo ?

  8. Kokios tūkstančius metų naudotų daiktų, vadinamų Lituus sąsajos su 16 a. datuojamų Kvedlinburgo analų (metraščių) nuorašo įrašu “Litua” ?

  9. Kokia žodžio “gotas” ir “gal goto kalno” prasmės sąsajos su mūsų protėviais ?

  10. Ne kelintame amžiuje, bet prieš kiek metų gyveno asmuo vadinamas Jėzumi Kristumi ir kitaip ? Ar prieš 2 tūkst., ar mažiau nei prieš 1 tūkstantį ir kokioje vietovėje ?

  11. Kodėl tiek daug antika vadinamam laikotarpiui priskirtų statinių ir daiktų, ir taip mažai tamsiaisiais viduramžiais vadinamam laikotarpiui priskirtų pastatų ir gaminių – ar Lietuvos gyventojai turi teisių į išlikusį nekilnojamąjį ir kilnojama antika vadinamo laikotarpio ir ankstesnį turtą, esantį kitose šalyse ?

  12. Ne kelintame amžiuje, bet prieš kiek metų ar mūsų protėviai, ar ne mūsų protėviai sukūrė ir surašė Arijų Vedas, kuriose minimas Baltasis raitelis su kardu jojantis ant balto žirgo – toks kaip mūsų valstybės istorinėje vėliavoje, herbe ant policijos, prokurorų, teisėjų galvų ir kaklų ?

  13. Nustatyti kas organizuotų papildomus mokymus ir įpareigojimus, kad juos išklausytų LRS nariai, merai, miestų tarybų nariai, ministrai, generolai, policijos generaliniai komisarai, prokurorai, teisėjai ir kt. įtakingus įgaliojimus įgyjusieji pareigūnai, kad jie išklausytų papildomus mokymus apie ant jų galvų ir kaklų prikabintų ženklų vaizduojamąją prasmę, pabendrautų su psichologais ar pripažįsta, ar gerai suprato, ar gailisi klydę ir tai būtų nufilmuota, panašiai kaip, kad jie savo teisėkūros ir sprendimų aktais įpareigoja greitai, bet saugiai vairavusius vairuotojus dėl tų pačių pareigūnų įtakoje sukurtų Kelių eismo taisyklių formalaus pažeidimo ?

 5. Mindaugas parašė:

  Katalogo „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės monetos Lietuvos banko Pinigų muziejuje“ pristatymas
  http://www.pinigumuziejus.lt/lt/kvieciame-i-katalogo-pristatyma/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *