Teiwas Rotating Header Image

Žmogaus Asmuo » Mankšta ir sveikata »

Amber abc sveikatingumo priemonės ir sveikatos programos

Visa ką rasite Amber ABC svetainėje yra kruopščiai atrinkta ir patikrinta daugelį metų su milijonais, o per laikmečius ir milijardais šios Žemės gyventojų. Daugelis iš mūsų supranta sveikatos svarbą tik patyrę neigiamus ligos simptomus ir tada žada sau laikytis sveikos gyvensenos taisyklių, bet vėl „atsigavę“ pažadus pamiršta. Ir kūnas kurį galima palyginti su namu griūna kasdien veikiamas stresų, ekologijos, neigiamų aplinkos srovių ir daugelio kitų faktorių. Mūsų sąmonės pastangomis, kuri yra begalo imli ir veiksni viską prižiūrėti kas vyksta aplink mus ir mumyse, turime dėti valingas pabrėžiu VALINGAS pastangas rūpintis sveikata ilgalaikiame procese. O ne tikėtis, kad pravėrę duris pas gydytoją, jis per kelias minutes spės sureguliuoti jūsų organizmą keliomis tabletėmis ar patarimais, nes prieš tai Jūs nesirūpinote savo „namu“ daug metų. Teigiu, kad kasdieniai valingi ir ilgalaikiai veiksmai yra sveikatos stiprinimo procesas. Ir įdėję pastangas galime tikėtis, kad mūsų pačių ir aplinkinių nenustebins sunkios diagnozės ir neapibrėžtos nepagydomos ligos. Turite įsisąmoninti, kad pinigėlis išleistas sveikesniam maistui, gyvybinančioms mankštoms ir ramybės laikui Sau visada bus puiki investicija į Jūsų ir mūsų visų sveiką ateitį.

Skatiname suvokimą ir kasdienį rūpestį bei atsakomybę savo sveikatos atžvilgiui. Drąsiai teigiame ir mūsų šūkis „Tavo sveikata – tavo rankose!“, kad lėtinių neinfekcinių ir infekcinių ligų profilaktikai mūsų prekės padės lengviau susirgus pasveikti ir profilaktiškai palaikyti jutimus ir homeostazę t.y vidines energijas pusiausvyroje.

Tiesiog sąmoningi pasirinkite ir kitiems rekomenduokite Amber ABC kasdienio sveikatos vartojimo prekes. O geriausiai įsigykite jas visas ir dovanokite kitiems dalelę sveikatos priežiūros, kuri padės būti sveikai Jūsų nugarai/stuburui, judamajam aparatui, penkiems jutimams ir milijardams jūsų organizmo ląstelių, kurios tik ir telaukia Jūsų sveikų pastangų bei dėmesio. Rūpinkites, stenkites ir pamilkite savo didžiausią turtą SVEIKATĄ ir gyvensite daug geriau, ilgiau ir laimingiau.“

 

Su sveika pagarba,

Nerijus Braždžiūnas

Amber ABC autorius

sveikatos verslininkas

 

Mano sveikata – mano rankose!

Šaltiniai: Amber ABC sveikatingumo priemonės ir Sveikatos programos

Sveikatos rytas.mp4

(1630)

One Comment

  1. Daugminas parašė:

    Tapsmo laimingu pradmenys
    http://www.sarmatas.lt/11/laimes_pradmenys/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *