Teiwas Rotating Header Image

Tikrasis Tautiškumas » Savastis »

Miškas – vartai į dievišką pasaulėjautą ir šventą pasaulio suvokimą

Kaip miškas veikia šalies emocinį foną bei mūsų kūrybiškumą?

Pasaulio (Gyvybės) Medis Kiekvienas medis yra kuriamosios energijos nešėjas, Dvasiniame lygmenyje medis yra mediumas, kuris sujungia visus pasaulius – tai, ką dvasiškai pabudęs žmogus turi pasiekti – sujungti dangų ir žemę. Todėl per savo draugą medį, dalyvaujant aukštesniai sąmonei, turime įėjimą į visus kūrinijos lygmenis, kurie pasiekiami dabartiniam žmogui.

Alanas Petrauskas

Alanas Petrauskas

Kiekvienas medis yra biologinis transformatorius Kamienas su šakomis ir šaknimis veikia kaip antena, kuri gaudo subtilųjį spinduliavimą, sklindantį iš žemės, oro, saulės ir žvaigždžių. Medis jį pakeičia ir pasisavina: primityvesnę energiją nukreipia į savo materialų kūną, subtilesnę – į energijos lauką. Visos gydomosios energijos, kurias medis sukaupia savo šiurkščiose substancijose, jo spinduliavimo lauke tapa subtiliomis gydomosiomis jėgomis. Medžiai, augalai ir kitos gyvos būtybės yra TRANSFORMATORIAI, kurie sudaro galimybę ant mūsų motinos Žemės egzistuoti gyvybei. Taigi, žmonių ir medžių likimas yra bendras. Ar žinojai, jog šalies natūralus miškingumas ir miško būklė yra vienas svarbiausių kriterijų, apsprendžiantis žmonių laimingumą?

Alanas Petrauskas

Alanas Petrauskas

Tas fonas iš esmės ir apsprendžia, kaip mes jaučiamės, ką mąstom, ir kokius veiksmus atliekam. Protėviai žinojo medžių galias ir kalbą. Mokėjo išsigydyti net sunkiausias ligas, sustiprinti savo gyvybines energijas, ką jau įrodo šių dienų mokslas. Miškas moko mus šventumo – maitina mūsų Sielas ir kūnus subtiliausiomis kūrybinėmis energijomis, padeda apsivalyti fiziškai ir dvasiškai.

Daugiau apie tai straipsnyje apie ateities miškų viziją ir kaip tą pasiekti.

Teksto sudarytojas Laimės kelio įkūrėjas Alanas Petrauskas

(111)

One Comment

  1. Ąčiū už gražias mintis savo nuosavų nuomonės deklaravimą. Per paskutinius dšimtmečius Lietuvoje mes užauginome ir išauklėjome piniginių mašnų kartą ir dabar sunku beatpažinti, kas darosi aplinkui. Viskas pajungta pinigų darymai, o pinigai juk yra susitarimas tarp žmonių. Kada Mūsų Protėvių Keltų Civilizacija, kurios kalba mes vis dar šnekama suseno, ji susilaukė ir savo duobkasio, 13-to miesto , miesto-judos, kuris nunešė pirmu bandymu Mūsų senosios Galijos valstybę, o vėliau atsivilko ir į senąją Angliją. Tai ir yra taip vadinamos vakarų civilizacijos posūkio taškas ir nužmogėjimo taškas. Sugriuvusi romos niedoimperija apie 410 metus po 500 metų vėl atsigavo ir tada sėkminga bažnyčios ie deutchų pagalba vėl pradėjo naikinti šiaurėje vis dar likusios Keltų Civilizacijos dalis. Toks yra negailestingas istorijos vyksmas. Primityvumas ir gero gyvenimo troškimas dabar užvaldė daugumos protus.Tyrinėdamas Europos Keltų istoriją ir kalbų susidarymą lingvistiniu būdu, padariau nemažai įdomių atradimų ir tik dabar, po 30 metų nuo tyrimo pradžios turiu nemažai žinių apie prieš 5-6 tūkstančius metų Europoje gyvavusios mūsų Keltų Civilizacijos Laikus ir tik dabar pamažu pradėjau rašinėti savo straipsnelius tam skirtame savo tinklalapyje http://www.keltis.lt. Gal būt Jums bus indomu ten pabūvoti. Tai tik galbūt mano Pradžia kažko didesnio ir įdomesnio. Turiu labai daug tiriamosios medžiagos apie lietuviškai skambančius vietovardžius Anglijoe, Prancūzijoe, visoje Europoje. Tik tam visam aprašyti reikia labai daug Laiko,kuris byra kaip pro pirštus …

    Dar sykį ąčių už meilę mūsų Motinai Gamtai, kurią taip mylėjo ir puoselėjo mūsų protėviai Kletai-Baltai-senovės Lietuviai. Gamta- mūsų mokytojas ir namai. Vaika nematydami nuo mažens tikrų pavyzdžių iš gamtos gyvenimo, pavirsta į tuos, kokius dabar matome.
    Sėkmės Jums Gyvenime ir mūsų Miškams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *