Teiwas Rotating Header Image

Tikrasis Tautiškumas » Savastis »

Miškas – vartai į dievišką pasaulėjautą ir šventą pasaulio suvokimą

Kaip miškas veikia šalies emocinį foną bei mūsų kūrybiškumą?

Pasaulio (Gyvybės) Medis Kiekvienas medis yra kuriamosios energijos nešėjas, Dvasiniame lygmenyje medis yra mediumas, kuris sujungia visus pasaulius – tai, ką dvasiškai pabudęs žmogus turi pasiekti – sujungti dangų ir žemę. Todėl per savo draugą medį, dalyvaujant aukštesniai sąmonei, turime įėjimą į visus kūrinijos lygmenis, kurie pasiekiami dabartiniam žmogui.

Alanas Petrauskas

Alanas Petrauskas

Kiekvienas medis yra biologinis transformatorius Kamienas su šakomis ir šaknimis veikia kaip antena, kuri gaudo subtilųjį spinduliavimą, sklindantį iš žemės, oro, saulės ir žvaigždžių. Medis jį pakeičia ir pasisavina: primityvesnę energiją nukreipia į savo materialų kūną, subtilesnę – į energijos lauką. Visos gydomosios energijos, kurias medis sukaupia savo šiurkščiose substancijose, jo spinduliavimo lauke tapa subtiliomis gydomosiomis jėgomis. Medžiai, augalai ir kitos gyvos būtybės yra TRANSFORMATORIAI, kurie sudaro galimybę ant mūsų motinos Žemės egzistuoti gyvybei. Taigi, žmonių ir medžių likimas yra bendras. Ar žinojai, jog šalies natūralus miškingumas ir miško būklė yra vienas svarbiausių kriterijų, apsprendžiantis žmonių laimingumą?

Alanas Petrauskas

Alanas Petrauskas

Tas fonas iš esmės ir apsprendžia, kaip mes jaučiamės, ką mąstom, ir kokius veiksmus atliekam. Protėviai žinojo medžių galias ir kalbą. Mokėjo išsigydyti net sunkiausias ligas, sustiprinti savo gyvybines energijas, ką jau įrodo šių dienų mokslas. Miškas moko mus šventumo – maitina mūsų Sielas ir kūnus subtiliausiomis kūrybinėmis energijomis, padeda apsivalyti fiziškai ir dvasiškai.

Daugiau apie tai straipsnyje apie ateities miškų viziją ir kaip tą pasiekti.

Teksto sudarytojas Laimės kelio įkūrėjas Alanas Petrauskas

(104)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *