Teiwas Rotating Header Image

Tikrasis Tautiškumas » Apibendrinimai »

Susitelkimas – prievolė ir išlikimas

Prūsija buvo nukariauta, kadangi supriešino prūsų gentis ir taip susilpnino jų atsparumą grėsmėms iš išorės. XX a. tarpukario Lietuvos valstybė buvo okupuota, kadangi jos vyriausybė manipuliacijos būdu buvo įtikinta, kad priešintis nėra būtina ir tereikia paklusniai įsileisti lietuvius pavergti norinčius priešus. Sąjūdžio metu apgaulės būdu pirmininku buvo paskirtas Landsbergis tam, kad nukreiptų lietuvių pasipriešinimo ir išsilaisvinimo jėgą liberalizmo kryptimi.

Mes šiandien matome, girdime ir patiriame visa to pasekmes. Tie, kurie perėmė valstybės valdymą Sąjūdžio laikais, nukreipimo link liberalizmo metodus diegia žiniasklaidoje, mokyklose, universitetuose, valstybės valdyme ir visur kitus kur tik įmanoma. Jie taiko socialinės inžinerijos, neurolingvistinio programavimo ir kitus šimtmečiais pasitvirtinusius masių valdymo metodus.

Taigi, mes esame manipuliuojami. Tam yra kuriamos dešimtmečių ar net šimtmečių strategijos. Tam skiriami didžiuliai finansai. Jeigu, norėdami išlikti mes stengiamės susivienyti, mus išskaido, supriešina, marginalizuoja ir taip neutralizuoja mūsų gyvybines jėgas. Tam jie turi paruošę dešimtis būdų ir jau numatę mūsų galimus veiksmus kelis žingsnius į priekį.

Kitas dalykas kuo jie sėkmingai manipuliuoja, tai mūsų ego. Tenka pastebėti, kad ego tautiškumas ir ego centriškumas išaugina atskirus judėjimus, kurie ne tiek stiprina vienas kitą, kiek tarpusavyje varžosi ir augina savo vadovų individualius ego. Tai galėtų būtų gerai, jeigu nebūtų kitų, liberalistinių jėgų, kurios turi stiprų finansinį bei ideologinį užnugarį. Todėl, valstybės valdymą perėmusiems naudinga, kai tautinės jėgos tarpusavyje nesutaria ir viešai kritikuoja vieni kitus taip užstrigdami savo ego centriškoje realybėje. Todėl nenustebčiau, jeigu koks nors liberalistinis fondas  finansuoja vieną ar kitą tautinį judėjimą tam, kad dar labiau pakurstyti tautinių jėgų tarpusavio susipriešinimą ir išsiskaidymą.

Ką mums dabar daryti tokiame laike? Susitelkime bendram siekiui, bendrai kovai. Anksčiau pateiktame kvietime veikti pagal Visatos dėsnį kviečiame jungtis prigimtinės pasaulėjautos, giminiškumo ir gentiškumo bei bendramintiškumo pagrindais.

Svarbu pastebėti, kad strategija, tai yra numatymas ir planavimas į priekį, labai svarbus dalykas siekiant atsikovoti savo šalį ir atkurti suverenitetą. Priešininkai, tai yra liberalistinės jėgos, sudaro strategijas dešimtims ar net šimtams metų į priekį. Todėl judėjimai, kurie strateguoja tik kelis metus ar tik kelis mėnesius į priekį nėra pajėgios nugalėti ir net konkuruoti su priešininku kuris strateguoja bei numato akivaizdžiai toliau ir tiksliau.

Be to, liberalistinės jėgos kerštingos, taigi galima tikėtis blogiausia po 2020 m. rinkimų į Seimą. Liberalizmas kaip ir sovietizmas tikėtina kilo iš marksizmo, – jame išreikšta stipri tautų menkinimo ideologija, ginančių tautines vertybes niekinimas. Tai panaši jėga į tą, kur naikino prūsus ir slopino lietuvių tautinį atgimimą XIX a. Todėl mūsų, kaip piliečių bene vienintelė galimybė išlikti, apsiginti ir kovoti, – tai susitelkti. Mūsų susitelkimas – tai dabarties būtinybė, prievolė ir (iš)likimas.

(58)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *